Uroczystość wręczenia wyróżnień i awansów w Służbie Ochrony Państwa
W ramach obchodów Święta Służby Ochrony Państwa odbyła się uroczystość wręczenia odznak honorowych i pamiątkowych funkcjonariuszom i pracownikom Służby Ochrony Państwa oraz przedstawicielom instytucji i służb współpracujących z SOP, którzy w szczególny sposób przyczynili się do realizacji zadań naszej formacji, wspierając jej działalność oraz rozwój.
Podczas uroczystości wręczono również akty mianowania na wyższe stopnie służbowe, stanowiące wyraz uznania dla profesjonalizmu, zaangażowania i wzorowej służby funkcjonariuszy.
Było to podniosłe i wzruszające wydarzenie, będące okazją do wyrażenia wdzięczności za codzienną służbę i pracę na rzecz bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej.