Sukces strzelców SOP

Tegoroczna, szósta edycja Ogólnopolskiej Ligi Strzeleckiej Funkcjonariuszy, Żołnierzy i Weteranów już za nami. Zakończył ją trzeci etap organizowany przez Służbę Ochrony Państwa w dniu 28 listopada br. na strzelnicy przy ul. Iwickiej w Warszawie. Zawodnicy różnych formacji mundurowych i weterani rywalizowali w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. 

Podczas zawodów trzeciej części ligi funkcjonariusze SOP wielokrotnie stawali na podium. Najlepszym strzelcem trzeciej tury w kwalifikacji weteranów okazał się Grzegorz Orłowski, który również w kategorii indywidualnej OPEN uplasował się na drugim miejscu. W kategorii kobiet drugie miejsce zajęła Dorota Dyjecińska. Natomiast drużynowo funkcjonariusze SOP wywalczyli drugie miejsce.

Finał ligi zakończył się sukcesem drużyny Okręgowego Inspektoratu SW w Katowicach, drugie miejsce zajęła drużyna funkcjonariuszy SOP w składzie Grzegorz Orłowski, Łukasz Dzwonkowski i Wojciech Biskot. Na trzecim miejscu uplasowali się  policjanci z KSP. Szczególne słowa uznania należą się funkcjonariuszowi SOP Grzegorzowi Orłowskiemu, który po trzech rundach w klasyfikacji indywidualnej OPEN, jak i weteranów okazał się najlepszym strzelcem. W kwalifikacji indywidualnej OPEN drugie miejsce zajął Grzegorz Hyra z Okręgowego Inspektoratu SW w Katowicach, a trzecie Maciej Mikołajczuk z KSP.

do góry