Funkcjonariuszka SOP mistrzynią świata

W dniach 24 - 26 maja 2019 roku w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu odbyły się I Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc. Do rywalizacji na pomoście przystąpiło 170 zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach wagowych.

Reprezentacja Służby Ochrony Państwa bardzo wyraźnie zaakcentowała swój udział w zawodach. W rywalizacji kobiet, nasza funkcjonariuszka, kpr. SOP Madlena Kratiuk w kategorii wagowej do 52 kg wywalczyła złoty medal, natomiast w kategorii wagowej 60+, na trzecim miejscu uplasowała się mł. chor. SOP Małgorzata Kruza. Piąte miejsca w swoich kategoriach wagowych zajęli mł. chor. SOP Maciej Kiślewski (125 kg) i szer. SOP Jakub Włodarski (90 kg).

Naszym funkcjonariuszom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie formacji oraz życzymy kolejnych sukcesów!